Головна » 2012 » Червень » 10 » 1 червня -День захисту дітей
22:46
1 червня -День захисту дітей

Перше червня – Всесвітній день захисту дітей. Так, це День дитинства: такого далекого і близького водночас. А що ж таке, оте таємниче і загадкове дитинство? Це – блакитне небо; це – мир і щастя; це – веселий гомін юрби, бантики, «резинки», скакалки, м’ячики, машинки… Це – все те, чого нам так не вистачає у дорослому житті.

Ось, іде по вулиці маленьке дівчатко з величезними бантами, лялькою в руках, з ніжними щічками, аж завидки беруть! Чи он, он хлопчина побіг з такими популярними, як і завжди, пістолетами. Які ж вони усі… справжні. Певно, тільки діти можуть так щиро радіти сонцю, кожному листочку, кожній комашці, так щиро і люблячи тягнути за хвіст кота, і так гірко плакати через розбиті коліна.

Перший клас, перші двійки та п’ятірки, перша любов, перше… та хіба ж все перерахуєш? Діти, загадкові і таємничі люди. А колись і ми були маленькими, і весь світ широко усміхався до нас. Та як воно швидко тікає, оте таємниче дитинство. Не встигнеш оглянутись, як воно уже здалеку махає тобі рукою. Дивишся в один, другий бік, чогось шукаєш очима, простягаєш руки до улюбленої іграшки… і торкаєшся руки своєї дитини. А далі, вже сам вирішуєш якою дорогою іти, тримаючи ту маленьку, теплу ручку. І стільки усього, стільки усього хочеться ще розповісти, показати! І заспівати про котика, який пливе на золотому човні, і про лисичку, що в саду гуляла! І…

Ми всім їм бажаємо щастя, усім: і чужим і своїм, і щасливим і нещасним, і радісним і сумним, і багатим і бідним. Давайте будемо пам’ятати, що допомагаємо дітям ставати людьми. А тим, ким вони стануть, залежить і від нас. Нехай ростуть здоровими, і будуть коханими, і будуть справжніми людьми.

Не стали винятком учні нашої школи, які на власному досвіді переконалися як чудово бути дітьми. Першого червня учні табору «Берізка» відвідали щорічне свято присвячене до Дня Захисту дітей.

Взявши кульки  о 900 ми вирушили до районного центру , де все і відбувалося. Розпочалося свято парадом в якому приймали діти участь всього району.  Колона веселих, усміхнених дітей з піснями під музику духового оркестру крокували вулицею Оржиці. Не було меж для радості перехожим, деякі аплодували, деякі фотографували. 

Далі нас усіх чекав святковий концерт. Тридцять кращих номерів району радували нас на протязі двох годин. Спостерігали ми і за виступом нашої вожатої Стеценко Аліни ( учениця 10 класу), яка зайняла І місце у районному конкурсі «Веселка». Сюрпризи для дітей не закінчилися. На завершення, усі без винятку діти одержали безкоштовне морозиво.


                                                                                                Переглядів: 534 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0