Головна » 2013 » Лютий » 15 » Афганістан болить і досі
22:33
Афганістан болить і досі

Вам – ветеранам афганської війни.

Вам – солдатам, які чесно виконували свій обовязок.

Вам – у кого в душах і серцях рани,залишені війною.

Вам присвячується.

Тобі так само, як мені було нелегко на війні.

Хіба не так? Згадай, мій брате,

Як не хотіли ми вмирати.

Такими словами розпочалася лінійка у нашій школі до дня виводу військ з Афганістану. Що ми знаємо про афганську війну? Про неї, страшну, неоголошену, що розтяглася на довгих 10 років, можна розповісти мовою цифр. Моторошних і страшних. Лукімя у статистиці  має свій лік.

                      


                             

Три воїни – афганці: Титенко Віктор Михайлович, Марченко Віктор Іванович, Титенко Олександр Михайлович (майже 3 місяці виповнилося від того дня, коли перестало битися його серце). Для воїнів – афганців війна ще й досі не закінчилася,ті хто серед нас пройшли сувору школу Афганістaн.                         

Віримо, що в наших родинах і сімях завжди світитиме сонце добра, щастя і любові. На завершення лінійки звучали пісні пісні про Афганістан, вірш «Афганська гроза» у виконанні Валентини Василівни Хіврич.

Зі сльозами на очах лунали слова скорботи за загиблими, кому не судилося любити, радіти життю, яке обірвалося в неповні двадцять років. Лунали слова вітання тим, хто пройшов через страшне пекло Афганської війни, тим, хто зумів вижити не тільки фізично, а й морально.

Хвилиною мовчання вшанували память воїнів – афганців.

 

Переглядів: 452 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0