Головна » 2012 » Лютий » 23 » День рідної мови
18:19
День рідної мови

21 лютого відзначається Всесвітній день рідної мови. Тож ведучі Оникієнко Карина та Стеценко Аліна запросили школярів, учителів,  гостей на хліб, сіль, на слово щире, на бесіду мудру, на свято наше - торжество рідної мови.

 Щасливі ми, що народилися й живимо в такій чудовій,багатій мальовничій України. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки - тут коріння роду українського, що сягає сивої давнини. І де б не були ми, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз зачувши рідне слово.

Під звуки мелодії Б.Петриненка «Україно». Хорошко Інна читає вірш «Мова наша, мова». Слово рідної мови, увінчане терновим вінком страждання, не раз топтане і зневажне, заборонене і зраджене. 1998 рік - Указом Президента України 9 листопада проголошено днем української писемності та мови. Лунали вірші про мову учнів молодших та старших класів, пісні у виконані Раїси Кириченко про Україну.

Багатий український народ на перлини народної творчості-казки, прислів’я,пісні із задоволенням всі слухали гумореску П. Глазового «Дід приїхав», яку інсценізували учні 11 класу Литвиненко Софія та Сурмач Максим. Рідна мова! Воскресни! Мудра Берегине! Возродися! Рідна мова - це наша гордість! Усі присутні в зали виконали пісні Т.Повалій «Україно,моя любов».

                                                                    

            
Переглядів: 429 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0