Головна » 2012 » Лютий » 14 » День Святого Валентина
22:31
День Святого Валентина

Сьогодні в нашій школі господарював Святий Валентин. Він приніс із собою радість, щастя, кохання.

Не обійшлося і без «валентинок». За старовинною традицією хлопці та дівчата можуть не ховаючись освідчитись у коханні, надіславши своєму коханому або коханій листівку, прикрашену пурпуровими «серцями», або який-небудь подарунок у формі серця.

                                      

Походження цього свята також має свою історію. Багато сторіч назад давньоримським воїнам не дозволялося одружуватися, поки вони знаходяться на службі, а вона тривала 25 років. Святий Валентин, пастир та духовник, потайки благословляв закоханих. Його вороги виказали. Святого Валентина стратили 14 лютого. З того часу цей день святкують як день усіх закоханих.

                                                 

Про це учні та вчителі дізнались на святі, які відбулося 14 лютого. Хлопці та дівчата брали участь у різноманітних конкурсах, які нікого не залишили байдужим. Глядачі активно вболівали за своїх улюбленців, допомагали їм справлятися із завданнями.

                                      

Наприкінці свята журі  обрали кращу пару. Ними стали учні Москалюк Василь (11 клас) і Рибаченко Катерина (5 клас). Свято закінчилося, але приємні спогади про нього залишаться  нами надовго.                               

                                                


Переглядів: 348 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0