Головна » 2011 » Серпень » 6 » Екскурсія до бібліотеки
23:00
Екскурсія до бібліотеки


Книга – це невичерпне джерело знань, надбаних людством протягом багатьох років. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Книга – це один із головних засобів навчання.

                   

Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотекар допомагає педагогам залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотекар приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. У  бібліотеці  Хорошко Людмила Григорівна робить  книжкові виставки,  огляди літератури, проводить індивідуальні бесіди при виборі книг. Бібліотека тісно співпрацює з учителями школи, допомагає їм у виборі відповідної літературі у проведенні годин спілкування, свят та інших заходів.

                 

10 лютого була проведена екскурсія до шкільної бібліотеки. Бібліотекар ознайомила  учнів 7 класу ( кл. керівник Титенко Валентина Миколаївна) із мистецтвом та культурою Полтавщини.

    Всім дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія.  

Переглядів: 396 | Додав: lukimia | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0