Головна » 2013 » Лютий » 13 » Фоторепортаж "Нумізмати"
21:21
Фоторепортаж "Нумізмати"
                                        

Мені 16 років, я навчаюся в одинадцятому класі, і колекціонувати гроші мене надихнула не лише дивна назва такого колекціонера (нумізмат), а й одна цікава подія, що трапилася не так давно.       

Учитель економіки  Валентина Василівна  запропонувала нам принести на урок по темі «Гроші» грошові банкноти та монети різних років та країн. На таку пропозицію ми згодилися з цікавістю.

                                

Цілу колекцію ми відкрили на уроці: монети різного номіналу і країн, починаючи з 1900 року, іранські динари, угорські форенти, монети, випущені до річниць радянської влади, банкноти, які зараз використовуються, та ті, що не мають цінності, облігації, купони, ліри, хоч вони і невеликого номіналу,  але  як цікаво розглядати маленький папірець, що за століття тримали в руках тисячі людей.

                                   

Приємно було не лише познайомитися з економічними поняттями про гроші, а і побачити їх еволюцію. У кінці уроку кожен пожертвував монетою,  і ми зробили аплікацію для прикрашення класної кімнати. На память про урок усі отримали сувенірні долари. Колекціонуйте й  отримуйте від цього задоволення.

                                                       Учень 11 класу Гурієвський Максим

Переглядів: 452 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0