Головна » 2013 » Лютий » 9 » Конкурс «Зроби годівничку з татом» .
21:31
Конкурс «Зроби годівничку з татом» .


Із 21.01 по 25.01 2013 року у Лукімській школі проходив тиждень екології. В рамках цього тижня було проведено багато роботи учнями. Свою  роботу ми направили на охорону та допомогу птахам ,які залишаються зимувати.  Знаючи що , птахи взимку помирають більше від голоду аніж від холоду. Ми провели конкурс «Зроби годівничку з татом» .

Волонтерами старших класів були проведені цікаві «Пташині вікторини», для учнів менших класів. У свою чергу діти проводили агітаційні роботи серед населення. Пропонували створювати годівнички, і бережно ставитись до братів наших менших. Заключним етапом екологічного тижня стало проведення виховної години «Свято зимуючих птахів». Підготували свято, та трудилися напротязі всього тижня агітбригада  «Пташенята» 6 класу (Рибаченко К. ,Коба Р., Миронець А., Джадан Р., Супряга О., Гученко С.).

                       

Після заходу всі отримали подяки за зроблені годівнички. А найкращою нагородою для нас усіх стало веселе цвірінькання горобців, синичок, снігурів які завітали до нас і поїдали ласощі.

                           

                                       

Учитель хімії та біології  Крикун Яна Іванівна

Переглядів: 481 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0