Головна » 2012 » Березень » 17 » Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
22:27
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

 Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» проходить в Україні щорічно протягом 16 років. З 2000 року Конкурс проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №149 від 24.05.2000 р. спільно з Міжнародною асоціацією «Кенгуру без кордонів» під егідою ЮНЕСКО.

Базовим закладом проведення Конкурсу є Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником може стати кожен учень з 2 по 11 класи загальноосвітніх навчальних закладів України.

З року в рік популярність Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» зростає. У 1997 році Конкурс розпочався з 400 учнів Львівської області, а в 2012 році у змаганнях взяли участь більше 610 тисяч школярів з усіх регіонів України. Серед «кенгурят» – понад 30 призерів міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавилися математикою саме під час Конкурсу.

З 2000 року оргкомітет Конкурсу в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства освіти і науки АР Крим проводить Літній навчально-оздоровчий математичний табір для переможців найактивніших шкіл-учасників України, який приймає учнів з середини липня до середини серпня у три зміни.

«Літні зустрічі» проводяться в місті Лівадія (АР Крим). Щорічно в таборах відпочиває і навчається близько 180 учнів, яких відбирають регіональні оргкомітети за квотою, наданою Центральним оргкомітетом конкурсу. У таборі учні мають можливість взяти участь у літньому турі конкурсу «Кенгуру».  До літніх таборів також запрошуються учні з Румунії, Литви, Болгарії, Польщі, які стали переможцями Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у своїх країнах, натомість українські діти мають змогу побувати в аналогічних таборах за кордоном.

Що приваблює учнів у конкурсі? По-перше – непідкупна цікавість до інтелектуальних змагань, бо розв’язування задач – це справжній азарт. По-друге, можливість вільно проявити свою творчість.

У конкурсі немає переможених, а це подобається дітям.

В нашій школі конкурс проходив так:

 

 

Переглядів: 367 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0