Головна » 2013 » Березень » 21 » Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру – 2013"
16:30
Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру – 2013"
   21 березня 2013 року учні 3-11 класів Лукімської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняли участь у Міжнародному математичному конкурсі „Кенгуру – 2013”.
   В якості організаторів  виступили учителі математики Якимовська Н.П., Хіврич В.В., Кулик Л.М.

Спочатку пройшла урочиста частина відкриття змагання, а потім учасники отримали завдання по рівнях: „Малюк”, „Школярик”. „Кадет”, „Юніор”, „Випускник” і поринули в країну „Математика” – незвідану, примхливу, логічну, з крутими прикладами та задачами.

Часто учителі математики говорять: „Математика розум до ладу приводить”. І приводили ми розум до ладу цілих 75 хвилин.

Задачі були цікаві і складні, але розв’язання виявилися нескладними, просто потрібно було зрозуміти малюнок, знайти просту комбінацію, просто вміти логічно мислити, як нас учать учителі.

Конкурс „Кенгуру” крокує планетою, об’єднуючи все більше і більше учнів, учителів, батьків. Участь у ньому вже є перемогою над собою, над байдужістю, перемогою зацікавленості над її відсутністю. Це перемога бажань більше знати, вміти. Конкурс дав можливість нам проявити себе, позмагатися, виділитися серед інших. Вважаю, що це свято логіки, кмітливості, натхнення, зацікавленості.

Ми захоплюємося цим конкурсом, бо це інтелектуальне змагання, розв’язування задач – це справжній азарт, тут можна  проявляти свою творчість навіть тоді, коли вона приносить хибний результат. А найбільше подобається те, що в цьому конкурсі немає переможених.

Кожний учасник отримає сертифікат, інформаційний вісник, а учні, які справилися відмінно з завданням – подарунки в вигляді буклетів, книг. Ці подарунки вручають учням на урочистих лінійках і тому ми прагнемо до перемоги, бо як же це прекрасно отримувати подарунки перед усією школою при участі батьків. Як хочеться зробити подарунок рідним!

А ще переможців запрошують влітку у м. Львів, м. Яремчу, м. Лівадію. Це було б чудовою нагодою знайти нових друзів, позмагатися, відпочити.

Ми мріємо бути серед переможців, а якщо дуже захотіти, то мрії збуваються. 

 

Переглядів: 618 | Додав: lukimia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0