Головна » 2011 » Серпень » 6 » Найкраще свято - Новий рік
23:13
Найкраще свято - Новий рік

Новий рік – таємниче, загадкове свято. Всі діти чекають його  з нетерпінням. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. Але чарівництво, на жаль, можливе лише у казці. Тому не можна придумати кращого подарунка для маленьких школярів, ніж новорічна казка, у якій вони самі стають учасниками подій, співчувають героям, допомагають їм боротися із злом і, звичайно, стають переможцями.

Чудове свято – Новий рік! Із Нового року розпочинаються зимові канікули, перед Новим роком спалахують різнобарвні веселі вогники ялинок. Це - свято  казки про Діда Мороза та Снігуроньку. Це - мороз та сніг. Це - зимові розваги на повітрі: ковзани, лижі, санчата.

                     

25 грудня відбувся Новорічний ранок для учнів 1-7 класів. Учні підготували у власному виконанні новорічні вистави, прикрасивши їх різними гумористичними сценками. Так учні 1-4 класів виступили з «Новорічним календарем», а учні 5-6 класів подарували новорічні побажання. А чи може Новий рік проходити без пригод. Звичайно, що ні. Отже, учні 7 класу познайомили з «Новорічними пригодами»

Учасники новорічних ігор та конкурсів також отримали подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки, ролі яких виконували Нор Ярослав та Миценко Алла. Традиційно для школярів після закінчення виступів відбулась новорічна дискотека.

Педагоги, батьки та діти щорічно приємно вражені  турботою директора СТОВ «Лукім’я» Шингарія І.П., голови села Джадана О.І., приватних підприємців Гусак Л.М., Дрипан Л.М. Тітенко С.І., голови сільпо Василенко Н.В., Соломахи С.Г. які дбали про те, щоб  зимові свята були незабутніми та цікавими для дітей нашої школи.

Гарні успіхи в навчанні, результативна участь у конкурсах та олімпіадах – це також один із найкращих подарунків для дітей та їхніх батьків й учителів у переддень Нового 2011 року. 

Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою, із різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе  і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

Бажаємо учням і вчителям, батькам та усім, хто має якесь відношення до школи, щоб піднесений настрій супроводжував вас увесь рік. І як би не вили завірюхи й хуртовини, як би не лютував вітер, нехай на душі буде світло і радісно!

Ладу й добробуту вашим оселям

Радощів, щастя, добра і надії,

Хай до сердець ваших лагідно лине

Щире кохання та збудуться мрії.

З Новим роком!

З новим щастям! 

Переглядів: 460 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0