Головна » 2011 » Серпень » 6 » Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая
23:04
Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая


Ой хто, хто Миколая любить

Сьогодні свято, Миколая свято.

Сьогодні будем ми пісні співати,

Розповідати вірші, танцювати.

 

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше - слухняних і добрих дітей.

Є повір'я, що Святий Миколай не всім принесе довгоочікуваного подарунка. Недарма Святитель приходить до господи не один, йому допомагають ангел та чортик Антипко. Слухняні діти дістають дарунки від ангела, а маленьким грішникам Антипко залишає різочки. 

 Напередодні свята Миколая, 17 грудня, класний керівник Папка Оксана Сергіївна разом із своїм 6 класом провела  в урочистій обстановці в приміщенні актового залу школи свято: "Із Миколаєм у серці”. Гостям дуже сподобалася підготовлена яскрава програма свята.Учні 1-7 класів мали змогу поспівати веселих пісень, прийняти участь у цікавих конкурсах та отримати солодкі подарунки від Святого Миколая.

 У кінці свята зі словом-вітання звернувся до всіх присутніх святий Миколай:

Нині свято в вашім домі

І я вас вітаю,

Гараздів, здоров’я і доброї долі

Щиро вам бажаю.

Колись в цій школі я вже був,

Дарунки дітям роздавав,

До праці всіх вас закликав,

Наказував вам чесно жити,

Від зла тікати, а добро творити.

Сьогодні я приніс вам солодкі й смачні подарунки й усіх ними наділю: і чемних, і, навіть, не зовсім чемних, бо ви всі мені любі й милі.

Переглядів: 351 | Додав: lukimia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0