Головна » 2014 » Грудень » 18 » Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая
23:42
Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая

Ой хто, хто Миколая любить

Сьогодні свято, Миколая свято.

Сьогодні будем ми пісні співати,

Розповідати вірші, танцювати.

 

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше - слухняних і добрих дітей.

Є повір'я, що Святий Миколай не всім принесе довгоочікуваного подарунка. Недарма Святитель приходить до господи не один, йому допомагають ангел та чортик Антипко. Слухняні діти дістають дарунки від ангела, а маленьким грішникам Антипко залишає різочки.

 Напередодні свята Миколая, 17 грудня, учитель української  мови та літератури Гнатко Ганна Іванівана разом із класними керівниками та вчителями початкових класів Недбайло В.І., Махно І.В.  провели  в приміщенні  школи свято: "Із Миколаєм у серці”. Гостям дуже сподобалася підготовлена яскрава програма свята. Учні 1-7 класів мали змогу поспівати веселих пісень, прийняти участь у цікавих конкурсах та отримати солодкі подарунки від Святого Миколая. Учитель  музичного мистецтва Таран Олександр Іванович підготовив пісні та емоційно їх компонував.

 У кінці свята зі словом-вітання звернувся до всіх присутніх святий Миколай ( учень 9 класу Федорченко Микита):

Нині свято в вашім домі

І я вас вітаю,

Гараздів, здоров’я і доброї долі

Щиро вам бажаю.

Колись в цій школі я вже був,

Дарунки дітям роздавав,

До праці всіх вас закликав,

Наказував вам чесно жити,

Від зла тікати, а добро творити.

Сьогодні я приніс вам солодкі й смачні подарунки й усіх ними наділю: і чемних, і, навіть, не зовсім чемних, бо ви всі мені любі й милі.

Переглядів: 240 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0