Головна » 2011 » Серпень » 6 » Обізнаність дітей - запорука безпеки
23:07
Обізнаність дітей - запорука безпеки

У нашій школі пройшов тиждень " ОБІЗНАНІСТЬ ДІТЕЙ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ ".

                              

Аби зменшити трагічну статистику, навчити дітей поважно ставитись до безпеки людини, з метою попередження надзвичайних ситуацій та випадків дитячого травматизму, особливо під час шкільних канікул, проводився цей тиждень. У ці дні в кожному класі було проведено багато цікавих заходів, аби розповісти дітям, чим може закінчитися нехтування правилами пожежної та власної безпеки.


Пройшли відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності. МНС України,  Міністерство освіти та науки звертається, в першу чергу, до батьків: «Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті!

       


Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам′ятайте, що вимірюються ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння як діяти в тій чи іншій ситуації.

                                    

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить від нас самих!»

Переглядів: 369 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0