Головна » 2011 » Серпень » 13 » Кенгуру - 2011
16:39
Кенгуру - 2011
                                                     

В нас у гостях „Кенгуру” –

Це розумна складна гра,

Цілий рік її я жду,

Постараюсь на „ура”,

Подарунки заберу

І Лівадію знайду.

„Кенгуру” скакає,

Лапками махає.

Будем з ним дружити,

Математику учити.

 


                                                   

                          18 березня 2011 року учні 3-11 класів Лукімської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняли участь у Міжнародному математичному конкурсі „Кенгуру – 2011”. В якості організаторів  виступили учителі математики Якимовська Н.П., Кулик Л.М.

Спочатку пройшла урочиста частина відкриття змагання, а потім отримали завдання по рівнях: „Малюк”, „Школярик”. „Кадет”, „Юніор”, „Випускник” і поринули в країну „Математика” – незвідану, примхливу, логічну, з крутими прикладами та задачами.

Часто учителі математики говорять: „Математика розум до ладу приводить”. І приводили ми розум до ладу цілих 75 хвилин.

Задачі були цікаві і складні, але розв’язання виявилися нескладними, просто потрібно було зрозуміти малюнок, знайти просту комбінацію, просто вміти логічно мислити, як нас учать учителі.

Конкурс „Кенгуру” крокує планетою, об’єднуючи все більше і більше учнів, учителів, батьків. Участь у ньому вже є перемогою над собою, над байдужістю, перемогою зацікавленості над її відсутністю. Це перемога бажань більше знати, вміти. Конкурс дав можливість нам проявити себе, позмагатися, виділитися серед інших. Вважаю, - це свято логіки, кмітливості, натхнення, зацікавленості.

Ми захоплюємося цим конкурсом, бо це інтелектуальне змагання, розв’язування задач – це справжній азарт, тут можна  проявляти свою творчість навіть тоді, коли вона приносить хибний результат. А найбільше подобається те, що в цьому конкурсі немає переможених.

Кожний учасник отримує сертифікат, інформаційний вісник, а учні, які справилися відмінно з завданням – подарунки в вигляді буклетів, книг. Ці подарунки вручають учням на урочистих лінійках і тому ми прагнемо до перемоги, бо як же це прекрасно отримувати подарунки перед усією школою при участі батьків. Як хочеться зробити подарунок рідним!

А ще переможців запрошують влітку у м. Львів, м. Яремча, м. Лівадія. Це було б чудовою нагодою знайти нових друзів, позмагатися, відпочити.

Ми мріємо бути серед переможців, а якщо дуже захотіти, то мрії збуваються.


 


 

Переглядів: 382 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0