Головна » 2011 » Листопад » 5 » Щедрі дари осені
20:43
Щедрі дари осені

Щедрі дари осеніПід такою назвою 14 жовтня в Лукімській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася виставка квітів, овочів, фруктів.

Головна мета виставки розвивати вміння учнів спостерігати за навколишнім світом, складати композиції  із овочів і фруктів; виховувати естетичні почуття від спілкування з красою природи, бажання охороняти і вирощувати квіти, овочі, фрукти.

Чим тільки не багата щедра українська земля: картоплина й бурячок, цибулина й часничок, капустина і морквина, огірок і кабачок, яблуко і слива, соковитий виноград — ось вони, головні винуватці свята. Умілі руки школярів створили з них чудові композиції, яким раділи учні та вчителі.

А скільки осінніх квітів завітало на виставку: чарівні троянди і запашні гвоздики, пишні айстри й ніжні чорнобривці, різнобарвні хризантеми і лагідні жоржини. А які чудові букети зуміли скласти з них учні нашої школи!

У виставці взяли участь учні 2-11 класів. На допомогу їм прийшли класні керівники і батьки. Кращими композиціями визначено: 2,4 клас – «Ой під вишнею, під черешнею», 3 клас – «Казковий зоопарк», 5 клас – Містер Морква», 6, 7 клас – «Сфінкс», 8 клас – «Шкідлива мишка», 9 клас – «Корабель надії», 10 клас – Пінгвінчики», 11 клас – «Ваня, я ваша навіки».


                                                                                                                                      
Виставка тривала два дні. Познайомитися з її композиціями мали можливість не тільки учні і вчителі нашої школи, а й батьки учнів. Директор школи Свілана Григорівна  щиро подякувала організаторам свята, класним керівникам і учням школи за прекрасно організовану виставку. Бо квіти — це посмішка сонця, що дає нам здоров’я, сповнює світлою радістю. Побажала, щоб родила щедро нива і сади. Щоб було у нас доволі на столі і в коморі: і картоплі й бурячків, огірків і кабачків. Щоб усе ми споживали і здоров’я міцне мали.
Переглядів: 1994 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0