Головна » 2015 » Лютий » 15 » Тиждень англійської мови
00:07
Тиждень англійської мови

"Скільки ти знаєш мов, стільки раз ти людина" – говорить народне прислів’я.

        Під таким числом пройшов тиждень англійської мови у Лукімській ЗОШ І-ІІІ ступені ( з 9.02 – 13.02 2015р.). Заздалегідь було вивішено оголошення про проведення тижня. Як завжди тиждень розпочався з понеділка. У цей день була виставка кращих зошитів наших учнів з англійської мови: Хочу відзначити учнів 2, 5, 6 класів: Пащенко М., Колодяжна А., Пащенко О., Миценко В., Рибаченко Є., Машкова Д., Семенко Д., Хрипун Ю. З цікавістю розглядали упаковки, етикетки, коробки з написами, зробленими англійською мовою. У вівторок – виставка книжок, написаних англійською мовою. Тут учні познайомилися з творами англійських та американських письменників: Д. Голсуорсі «Сага до Форсайтів», Т. Драйзера «Шпіон»,Ч. Дікенса « Сестра Кері», Д. Лондона «Жага до життя», Е. Хемнгуея «Прощавай, зброє» та інших. Особливо ми зацікавилися Вебстерським словником: дві книжки в одній: це тлумачний словник і словник – синонімів. Думаєте: скільки коштує цей словник? 9,95 доларів, звичайно, це не так важливо, але зрозуміло, що книги – це дорогий скарб і подарунок.

   У середу  серед учнів школи було проведено конкурс читців віршів на англійській мові. Тут відзначилися учні 8 класу: Рибаченко К. (Р. Бернс «Моє серце у верховині»), Миронець А. (Т. Шевченко «Реве  та стогне Дніпр широкий»).

   Продовження було у четвер, знавці англійської мови. Проводилися конкурси: назвати 5 кольорів, 5 птахів, 5 навчальних предметів, 5 тварин, 5 країн, 5 національних свят. Протягом цих днів були ілюстрації видатних місць Лондона, географічне місцезнаходження Великої Британії; англійська їжа; англомовні країни.

   Наприкінці тижня англійської мови ми провели невеличке свято. Виступи наших акторів супроводжувалися аплодисментами. Було інсцінізовано казку «Три ведмеді», «Кіт і миша». Цікаві слухали розповіді про традиції «Мандарини і поцілунки», весело сміялися, коли ведуча сказала слово «Хагіс». Всі уявили, що мова йтиме про памперси, а виявляється це про традиційну шотландську їжу, яка готується із ліверу, спецій у овочевому шлунку. А щоб стати лордом, потрібно купити шматок землі за 1000 гривень. Звичайно, на цій землі ти зможеш вмістити дві ступні ніг. Всі уявили себе лордами на хвилину. Ведучими цього свята були я – Гусейнова Руслана, учениця 11 класу та Стилик Аліна учениця 10 класу.

   Протягом тижня багато пройшло цікавого, про все неможливо описати. Звичайно, без пісень не обійшлося «Good bye, my love, good bye» знаменитої групи «Beatles» Rain, мелодійно звучала пісня у виконанні Лари Фабіан «Мама моя», дитячі - «Kukkaberra», «Twenty Froggies» і інші. За цікавий і змістовний тиждень ми вдячні вчителю англійської мови Колодяжній В. А.

   Підсумовуючи все це, стало зрозумілим, що англійська мова – це міжнародна мова світу, нею розмовляють понад 80 країн, а тому нам потрібно приділяти увагу у вивченні іноземної мови і вдало здати ЗНО.

                                                                                           Учениця 11 класу    Р. Гусейнова

Переглядів: 282 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0