Головна » 2012 » Жовтень » 1 » День туризму
19:26
День туризму
                                            

У Лукімській ЗОШ l-lll ступенів стало традицією відзначати день туризму екскурсією до соснового лісу.   Після першого уроку учні нашої школи вишикувавшись у шеренгу по двоє і ми помандрували  до лісу. Сосновий ліс зустрів нас привітно  із запахом живиці. Там ми побачили  красиві та мальовничі сосни а також великі  сім'ї мухоморів.

Вмостившися зручно на траві учні уважно слухали розповідь Яни Іванівни Крикун  про їстівні та отруйні  гриби. Показала  вона нам галявину опеньок. Трохи відпочивши ми почали розкладати багаття і готувати уху та кашу. Звичайно на свіжому повітрі було все добре і апетитно їлося дітям.  Далі були ігри. Учні молодші класів виготовили із моху виготовили гриба. Як завжди співали веселі пісні. Та нажаль час швидко плине, і ми рушили назад до школи.

Трохи втомлені але задоволені ми провили цей день.  Хотілося  би сказати, щоб у Лукімському лісі був такий «Лісовичок» як зробили це жителі села Мусіївка  Хорольського району. Де можна було б  прекрасно погойдатися  на гойдалці і напитися холодної, прозорої води з пробивного колодязя.  


Переглядів: 374 | Додав: lukimia | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0