Головна » 2014 » Жовтень » 21 » Всесвітній день туризму
00:40
Всесвітній день туризму

Всесвітній День туризму заснований на ІІІ сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації (ВТО), що відбулася в 1979 році в Манілі. Відзначається з 1980 року щорічно 27 вересня. Всесвітній день туризму проводиться з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в розвиток культурних зв'язків, забезпечення взаєморозуміння між народами.

  З кожним роком туристична галузь відіграє все вагомішу роль у житті українського суспільства. Все більше українців та громадян іноземних держав мандрують туристичними маршрутами нашої країни. Через індустрію гостинності мільйони подорожуючих дізнаються про Україну, її звичаї, культуру.

Але туризм — це не лише подорожі та відпочинок для людей, а й важливий чинник соціально-економічного розвитку нашої держави, зміцнення добробуту регіонів, збереження навколишнього середовища та історико-культурних пам’яток. 
  Саме завдяки туризму і держава в цілому, і окремі її частки стають більш відкритими і для іноземців, і для власних громадян.

Покиньте хоч на день-другий свої буденні проблеми, виберіться на природу — на річку, в ліс, на поле, або відвідайте інші міста чи села, подивіться на людей. Відчуйте справжню, а не штучну, романтику життя.

Усіх туристів, мандрівників вітаємо зі святом! Нових вершин, побіжного вітру, чистого неба над головою, нових зустрічей, посмішок і друзів!

Переглядів: 239 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0