Головна » 2015 » Лютий » 5 » Зимові розваги
17:26
Зимові розваги

Ой, снігу, снігу білого

Насипала зима…

  Радіють зимі, і дорослі, і малі. Як радісно нам було почути на лінійці В. А. Колодяжну про змагання на санчатах. Відразу ми почали лаштувати свої санки, щоб бути першим. І ось настав довгожданий четвер. По правді сказати, що чотири уроки ми на силу відсиділи, у кожного було почуття чекання, хвилювання, бажання спускатися наввипередки.

  Вишукувалися по двоє. Кулик Р.С. був командиром веселої ватаги. І ось ми рушили. Сміх, жарти лунали від класу до класу. Зробили перший спуск до річки Сула. Провели змагання на кращого сніговика. Старалися всі, проявили свою фантазію. Цікаве сімейство зробили учні 1-3 класів, класоводи Недбайло В.І. та Махно І.В.  Хотілося б відмітити школярів 5-9 класів у виготовленні сніговиків. Та найкращим витвором природи було у учнів 10-11 класів. Майстрами цих витворів були Нор. Я., Недбайло Я., Шкіря Є., Гусейнова Р., Колісник Я., та класні керівники Кропивка І. Г. і Хіврич В. В. Безліч фотографій зробили наші юні кореспонденти шкільної газети.

  А далі… І летять мершій щодуху наші санчата, щоб спіймати білу муху. Не можна передати скільки було вражень, сюрпризів, перегонів. Шалено стукали серця, швидкість надихала на перемогу.

   Звичайно, всі перемогли переможених не було.

        Ледь не забула сказати про команди, які грали у сніжки. Команда «Метелиця» спочатку наступала, а потім команда «Червоний ніс» пішла у «рукопашну». Тут почалася справжня снігова завіса, важко було розпізнати де «свої», а де «чужі». Всі були схожі на сніговиків. Червонощокі, веселою юрбою ми поверталися додому. Ой, забула сказати про наших вчителів, вони також сідали на санчата і галасливо спускалися з гори. Особливо хочу відзначити Н. М. Слюсенко, адже вона спочатку боялася з`їхати. Хоча вчителі були набагато старшими від нас, але тут вони згадали своє дитинство і з радістю влилися в наші ряди. Ніхто не відчував різницю у роках. Захоплено провели ми зимові розваги. Плануємо в майбутньому стати на лижі і пограти в хокей. Але це все у нас попереду. Зимові розваги тільки починаються.

 

.

                                            Москалюк Марія

                                            учениця 7 класу

Переглядів: 277 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0