Головна » 2012 » Листопад » 30 » Затверджено характеристики тестів ЗНО-2013
23:30
Затверджено характеристики тестів ЗНО-2013

    

Характеристики містять загальну інформацію про тести ЗНО, що будуть використовуватися під час проведення тестування абітурієнтів у 2013 році.

Українським центром оцінювання якості освіти розроблено і опубліковано характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), в яких міститься інформація про загальну структуру та форму проведення кожного тесту.

  Характеристики тестів ЗНО визначають загальну кількість завдань кожного тесту, час відведений для виконання кожного тесту, форми завдань, що будуть використані при тестуванні, схеми оцінювання кожної форми завдань, максимальну кількість балів за правильне виконання завдань тесту тощо.  У порівнянні з минулими роками змін зазнали мовні тести, у яких зменшено максимально можливу кількість балів за власне висловлення, що має на меті визначити уміння абітурієнтів сформувати і грамотно написати аргументоване текстове повідомлення за запропонованою темою.

                                 

Зокрема максимальна кількість балів за власне висловлення у тестах з української мови і літератури, а також з російської мови, у 2013 році оцінюватиметься у 20 тестових балів замість 24 у попередніх роках.

Також загальну вагу власного висловлення зменшено і в тестах з англійської, німецької, французької та іспанської мов – з 20 до 14 тестових балів.

В тестах ЗНО з історії України та всесвітньої історії фахівцями УЦОЯО зменшено кількість тестових завдань з 60 до 55, та, відповідно, кількість часу, що відводитиметься на виконання цих тестів з 150 до 135 хвилин.

Характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів істотних змін не зазнали.

 
Переглядів: 378 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0