Головна » 2015 » Березень » 4 » Весвітній день збереження дикої природи
20:49
Весвітній день збереження дикої природи

З метою привернення уваги до цінності дикої природи та її різноманітного значення 20 грудня 2013 року 68-ма сесія Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй постановила проголосити 3 березня Всесвітнім днем збереження дикої природи.

В рамках цього свята фахівці національного природного парку «Нижньосульський»  провели еколого-освітні заходи в Лукімській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

До присутніх із словами вітання та приверненням особливої  уваги дітей до проблем збереження та дбайливого ставлення до дикої природи  звернувся директор заповідника Козлов Микола Іванович,  який відзначив, що збереження  окремих складових довкілля вже давно стало  значним за обсягом напрямком міжнародного співробітництва світової спільноти.

В руслі цих світових процесів знаходиться й Україна, яка взяла на себе низку міжнародних зобов'язань в екологічній сфері. Зокрема, одним із напрямів такої співпраці є забезпечення виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), прийнятої 3 березня 1973 року у м. Вашингтоні. Мета Конвенції полягає в тому, щоб гарантувати, що міжнародна торгівля дикими тваринами і рослинами не створює загрози їх виживанню.

Дика фауна і флора є незамінною частиною природних систем землі, які мають охоронятися для нинішніх і майбутніх поколінь. Микола Іванович наголосив,  що саме юне покоління школярів допоможе в сьогоденні та в майбутньому захистити довкілля від негативного впливу людини, якщо вже сьогодні розпочнемо виховувати у своїх душах повагу до краси та дарів природи.

Слинько О.А. ознайомила дітей із зникаючими видами рослин і тварин земної кулі, навела та показала приклади зниклих видів птахів. Наголосила дітям про необхідність збирання інформації про зникаючих тварин і рослин Розточчя, зменшення споживання та зменшення забруднення довкілля.

А також працівники національного природного парку  продемонстрували презентації «Національний природний парк “Нижньосульський» та «Первоцвіти НПП «Нижньосульський». 

Захід проводився з метою розширити і збагатити знання дітей про природу рідного краю, виховувати дбайливе ставлення до всього живого.

 

Переглядів: 331 | Додав: lukimia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0